Ünlü dünyasında birçok şey çok garip ama göreceğiniz bu yılbaşı hediyeleri gerçekten çok acayip tanımını hak ediyor.

1. Miley Cyrus - Pizza tulum

Birçok gariplikle karşımıza çıkmış olan Miley Cyrus 2014 yılbaşında o zamanki yakın arkadaşı ve sonrasında sevgilisi olacak Patrick Schwarzeneggerden bu pizza desenli tulumu almıştı.

2. Chrissy Teigen - Bir tekerlek kaşar peyniri

Ünlü şarkıcı John Legend eşi model Chrissy Teigene 2015 yılbaşında kalıpların dışına çıkarak bir tekerlek kaşar hediye etmişti.

3. Lady Gaga - Beyaz bir midilli

Marjinalliğin kraliçesinin yılbaşı hediyesi sıradan olamazdı. Gaganın plak şirketi 2015 yılbaşı geldiğinde sanatçısına bu beyaz midilliyi hediye etmişti.

4. Kim Kardashian - Sanat eseri çanta

Şimdi çanta normal bir hediye, nesi garip diye sorabilirsiniz. O zaman sizi görsele tekrar bakmaya davet ediyoruz. Bu garip ve saçma çizimi üstünde barındıran çanta yıldıza eşi Kanye West tarafından hediye edilmiş ve değeri de tam 16 bin Dolarmış.

5. Kanye West - Lamborghiniler

2014 yılbaşında Kim Kardashian, eşi Kanye West ve kızları Northa iki Lamborghini almıştı. Arabaların sadece boyutları değişikti.

6. Kris Jenner - Ford Thunderbirdler

Zengin insanlar birbirlerine otomobil hediye edebilir elbette ama bu hediyede durumu garip kılan çok değerli klasik bir otomobilin iki farklı renginin aynı anda hediye edilmesi. Elbette baş rolde yine Kardashianlar var.

7. Khloé Kardashian - İmzalı Marilyn Monroe fotoğrafları

Kardashian ekosisteminin bir diğer önemli ismi Khloé Kardashian, geçtiğimiz yılbaşında Marilyn Monroenun son dönemden orijinal fotoğraflarını hediye olarak kabul etti. Üstelik fotoğrafları çeken fotoğrafçıların imzaları da hediyelerin üstündeydi. Hediyeler Kris Jenner, Chrissy Teigen, John Legend, ve Jennifer Lopezden gelmişti.

8. Kylie Jenner - Devasa tek taş yüzük

2015ten 2016ya girerken Kylie Jenner Tygadan bu devasa yüzüğü aldı. Basın bunu bir nişan yüzüğü olarak yazdı; ancak Kylie Jenner bu söylentileri savuşturdu.

9. Rihanna - Şişme yunus

Rihanna 2015 yılbaşında çalışma arkadaşlarından bu şişme yunus şeklindeki sanat eserini hediye olarak aldı. Öyle gözüktüğüne bakmayın; bu eserin sahibi sanatçının diğer eserleri açık artırmalarda 5 milyon ila 50 milyon Dolar değerleri arasında alıcı buluyor.

10. Justin Bieber - Özel jet

Justin Bieberın hediyesi de böyle gösterişli olmalı tabii ki. 2016 yılbaşında Justin, bu inanılmaz jeti hediye olarak kabul etti. Kimin hediye ettiğini ise açıklamadı.

11. Big Sean - Büyük oyun makinesi

Big Sean 2014 yılbaşında o zamanki nişanlısı Naya Riveradan en sevdiği oyun olan Pacmanin eski model bir konsolunu hediye olarak aldı.

12. Katie Holmes - Devasa oyun evi

Bu 24 bin Dolar değerindeki, içinde elektrik ve su bağlantısı olan devasa oyun evini aslında Katie Holmesun kızına aldığı söyleniyor; ancak Holmesun çocukluğundan bu yana oyun evlerine olan ilgisi de bilindiğinden hediyenin kendisi için de olduğu düşünülüyor.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları