Sen anlat karadeniz dizisinin hangi karakterisin öğrenmek için hemen testi çöz ve sonucu gör.

Bir renk seç

Sana göre en değerli olanı seç

Düşmanların karşısında alacağın tavrı seç

Kulağa hoş geleni seç

Bir hayvan seç

Olaylar karşısında tavrın nasıl olur?

Son olarak bize aşağıdan sevdiğin bir yemek söyle

SEN ANLAT KARADENİZ DİZİSİNİN HANGİ KARAKTERİSİN?

 1. Sonucun: Asiye

  Ney Mustafam Ney...

  Cıvıl cıvıl kıpır kıpır bir insansın sen. Bu hareketliliğin kalbinde ki saf ve temiz sevgiden dolayı. Hayatında ki insanı zekan ve cilven ile hayatında tutabilirsin. Aile olmak için aynı kanı taşımaya gerek yok senin için. kalbin temiz ama tepen atarsa diğer insanları oradan hemen uzakla

 2. Sonucun: Tahir

  Aslanım koçum. Senin zulüm karşısında verdiğin savaşı kimse veremez. Haksızlığa zorbalığa tahamülün yok. Bunların karşısında gerekirse canını bile düşünmeden verirsin. Hep böyle kal.

 3. Sonucun: Mustafa

  Ortam aile grup yani nerede bir topluluk var tartışmasız reis sensin. Sevdiğine kıyamaz düşmanına taş çıkarırsın. Zaafın ailen. Hayatta ki çaban sadece ailen için.

 4. Sonucun: Eyşan

  Sen var ya sen! sen ne fenasın öyle. İnsanı diri diri mezara koyarsın sen. Senden korkulur valla. yaşadığın acılar yüzünden bu hale getirmişsin kendini. Aman bizden uzak dur.

 5. Sonucun: Vedat

  Sana söylenebilcek hiç bişey yok!...

 6. Sonucun: Nefes

  Ah kardeş sen ne sıkıntılar çektin öyle. Tek varlığı sebebi evladı dedikleri olay sende. Onun için kendinden aşkından mutluluğundan vazgeçersin. Ama şunu unutma hak eden biri hem seni hem evladını mutlu eder. Sıkıntılar geride kalsın mutlu ol artık.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları