Milyonların sevdiği dizi Adana 01 de hangi karakter ile eşleştiği çöz bakalım.

Çeteden birini kaybettiniz. İntikam için ne yaparsın?

Ne yapacağına karar verdin. Sana ne lazım?

Bu intikam yolunda sana nasıl bir silah lazım?

İntikamını aldın nam büyüdü ama sana saygı duymayanlar var ne yapacaksın?

Büyük para yedin. Yatırım yapacaksın. Ne yapardın?

Aşağıdan bir tarz seç

Son olarak açıktık ne yesek?

Testi çöz.Adana 01 dizisi hangi karakter olduğunu gör.

 1. Sonucun: Savaş

  Çetenin lideri beyni sensin. Sebebi ise kitle kontrol ve zekan. Hayatta tecrübe küpü dedikleri sen oluyorsun. Haksızlığa gelemezsin. Dostların senin ailen olmuş.

 2. Sonucun: Cio Baba

  Cio Babaa...

  Cesaretin vücut bulmuş hali. Çetenin kalbisin sen. Hayatta bilmediğin tek şey korku. Dokuz canlısın ama kedi gillerden Aslanı temsil ediyorsun. Dostlarına ve masumlara bir zarar gelmesi seni en çok yaralayan şey.

 3. Sonucun: Özgür

  Adından anlaşılacağı gibi senin olayın özgürlük. Savaşının sebebi bu. Çetenin ruhu sensin. Onların zihnini açan ufkunu genişleten sensin. İçlerinde vicdan sevgi adalet olduğunu senin sayende hatırlıyorlar. Ama damarına basılırsa en acımasızlardan birisin.

 4. Sonucun: Cabbar

  Allah'ını seveyim senin...

  Çetenin neşesi. Küçük kardeş. Yüz güldüren mutlu eden bir yapın var senin. Yemek yemeği sevenlerdensin. Sensiz buraların hiç tadı yok deriz ya, İşte onu söylediğimiz adam sensin. Yüzünden gülümseme eksilmesin.

 5. Sonucun: Garip

  Çetenin fedakarı. Kimin ne sıkıntısı olur neye ihtiyaç duyulursa garip hop orada. Minnet duygusu yüksek sadık ve cesursun. Dostların için hiç düşünmeden kendini ateşin içine atıp yakarsın. Herkese senin gibi bir dost lazım

 6. Sonucun: Cahit

  Çetenin abisi.

  İntikam ateşin alana kadar hiç sönmez. Çetenin abisi saygı duyulanı yol göstereni sensin. Kardeşlerin canın feda senin. Onlara bir şey olmasına dayanamazsın. Allah sana acı yaşatmasın.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları